Bolt Business přichází s digitálními vouchery pro firemní dopravu

Bolt Business přichází s digitálními vouchery, díky kterým může organizátor pokrýt komfort i stovek lidí bez zbytečného papírování a administrativy. Novinka umožní organizacím obsloužit větší množství lidí flexibilními variantami dopravy. 

Řada firem pořádá minimálně jednou za rok větší akci. Ať už se jedná o firemní večírek, valnou hromadu, konferenci či jiný formát eventu. Jedno mají všechny podobné události společné. Na jednom místě se sejde spousta lidí a minimálně o část se organizátor musí postarat. Potřebuje pro ně zajistit dopravu, ať už na akci nebo do jejich domovů.

Jenže bez moderních technologií je následně účetní oddělení zavaleno nesnesitelnou administrativou, spoustou účtenek a faktur. Naprosto komfortní řešení nenabízí ani standardní byznysový účet u některé z platforem, kdy musí firma každému jednotlivému člověku nastavovat konkrétní denní limit či poukaz.

„Díky řešení, které nabízí Bolt Business, stačí pro osoby, o které se chce firma postarat, vygenerovat unikátní kódy v podobě voucherů. Odpadá tak náročné papírování ať už před akcí nebo ex-post. Účetní oddělení si rozhodně může oddechnout, protože nebude zavalené množstvím účtenek a faktur. Díky působení Boltu po celém světě navíc existuje možnost využití ve více zemích,” vysvětluje Edgar Cinegr, Country Sales Manager Bolt Business pro Českou republiku a Slovensko.

Firma, která chystá větší akci a již využívá službu Bolt Business může účastníkům snadno vystavit poukaz na hned několik druhů dopravy jako je taxislužba, elektrokoloběžky a v dohledné době i sdílené automobily. Následně jim zašle e-mailem unikátní kód, který si jednoduše vloží do svého účtu v aplikaci Bolt.

Společnosti mohou vydávat kupony ve třech různých variantách. Neomezené platí na libovolný počet jízd v rámci stanoveného limitu výdajů, procentuální poskytuje zaměstnanci slevu na jízdu do určité výše, například 25 procent z ceny jízdy, pokud nestojí více než 150 korun. A stejně tak lze vystavit kupon s pevně stanovenou hodnotou, například 150 korun na jízdu.

Firemní zákazníci si mohou sami nastavit výši slevy a dobu, v jejímž rámci lze kupony uplatnit. V systému také vidí, kolik kupónů bylo uplatněno, a mohou exportovat všechna data z platformy účtu pro zjednodušení výkaznictví a fakturace.

Firmy se mohou zaregistrovat do služby Bolt Business na tomto odkazu.

Foto: archív společnosti Bolt