MSI Capital navýšila poslední emisi nemovitostních dluhopisů na 40 milionů

MSI Capital oznámila navýšení stávající emise nemovitostních dluhopisů na celkovou hodnotu 40 000 000 Kč. Tato nová emise navazuje na úspěšné uvedení první tranše v hodnotě 20 000 000 Kč platné k 1. září 2023. Velký zájem investorů vedl k navýšení emise o dalších 20 milionů Kč. Strategickým partnerem emise je společnost MS-INVEST a.s.

Nová emise nemovitostních dluhopisů v původní hodnotě 20 milionů Kč byla zahájena již 1. září. Vzhledem k velkému zájmu investorské veřejnosti se společnost rozhodla emisi nemovitostních dluhopisů navýšit. Původní emise ve výši 20 milionů Kč byla rozšířena o dalších 20 milionů Kč, čímž celková hodnota emise dosáhla 40 000 000 Kč.

Emise, která byla zahájena na podzim loňského roku, bude splatná ke 30. listopadu 2026, přičemž nese úrok 8,7 % p. a., který bude vyplácený 2x ročně. Společnost MSI Capital potvrdila, že strategickým partnerem této emise je renomovaná společnost MS-INVEST a.s. MS-INVEST je odpovědná za přípravu, realizaci a úspěšný prodej všech projektů souvisejících s emisí dluhopisů. “Těší nás velký zájem investorů, který nás přiměl hodnotu emise zdvojnásobit. Našim stávajícím i budoucím investorům to také umožňuje přinášet další možnosti investování a podílet se tak na příběhu MS-INVEST.” říká výkonný ředitel MSI Capital Petr Malík.

MSI Capital je dynamická společnost specializující se na development nemovitostí. Díky kombinaci zkušeností, inovativních přístupů a silnému partnerství se společností MS-INVEST a.s. se snaží svým klientům poskytovat investiční příležitosti s atraktivním výnosem. V loňském roce MS-INVEST úspěšně dokončila projekt Rodinné domy Ruzyně a Byty Laudova. Dále  zahájila nové projekty Centrum Hostivice, Rodinné domy Satalice, Výhledy Řeporyje a Rezidence Chodovec. Tyto projekty představují klíčovou část portfolia společnosti a posilují její pozici na developerském trhu.