Udržte svou lásku i domov v bezpečí praktickým dárkem k Valentýnu

Pomalá hudba, svíčky a plátky růží… Tento recept na romantický večer se však může rychle zvrtnout. Netatmo radí, jak s chytrou domácností prožít nejen svátek lásky v bezpečí a pohodlí domova.

Svátek sv. Valentýna, který připadá každý rok na 14. února, se kvapem blíží. Chytrá domácnost vám pomůže snížit starosti o bezpečí vaší domácnosti i vašich nejbližších.

Valentýn bez nehod

K Valentýnu neodmyslitelně patří svíčky, které vám pomohou vytvořit romantickou atmosféru. Pokud se však vaše pozornost během večera ubere jiným směrem, může se lehce stát nehoda. S inteligentním detektorem kouře od Netatmo se však můžete spolehnout, že váš domov zůstane v bezpečí. V případě požáru se aktivuje alarm a přístroj vám okamžitě zašle upozornění i na váš smartphone. To oceníte obzvlášť, pokud se zrovna nacházíte mimo domov.

Aby doma nebylo dusno

Pokud nechcete, aby vám a vaší drahé polovičce umrzli prsty během romantické procházky, vyplatí se vhodně obléknout. Pomocí inteligentní meteostanice budete mít pod palcem aktuální venkovní
i pocitovou teplotu, a to včetně předpovědi na další dny. Vnitřní modul vám zase pomůže ohlídat zdravé domácí ovzduší. Ačkoliv vás neupozorní, pokud je doma dusno kvůli zapomenutému valentýnskému dárku, dokáže odhalit zvýšené znečištění vzduchu oxidem uhličitým. Na smartphone vám tak přijde upozornění, abyste doma vyvětrali a lépe se vám dýchalo. Budete tak mít jistotu, že si užijete nejen valentýnský večer v pohodlí a bezpečí vašeho domova. 

Netatmo je jedním z lídrů v oblasti chytré domácnosti, který navrhuje a vyrábí intuitivní inteligentní zařízení pro bezpečnější a komfortnější domov.

V roce 2012, kdy společnost vznikla, se zavázala nadále navrhovat a uvádět na trh zařízení, pro něž platí:

  • 100% bez poplatků: bez předplatného a jiných nákladů
  • 100% zabezpečení: garance ochrany údajů a respektování soukromého života uživatelů
  • 100% průběžný vývoj: pravidelné aktualizace a přidávání funkcí zdarma

Netatmo v současnosti nabízí 13 zařízení a příslušenství pro chytrou domácnost. Užitečná a snadno použitelná zařízení uživatelům usnadňují každodenní život a současně zvyšují komfort jejich domácnosti.