Juniper Networks se už třetím rokem řadí mezi lídry na trhu pevné i bezdrátové LAN infrastruktury

Společnost ComSource, která se zaměřuje na kyberbezpečnost a síťovou infrastrukturu a je jediným Elite partnerem Juniper v České republice a na Slovensku, oznámila nový úspěch společnosti Juniper Networks. Ta se již třetím rokem umístila mezi lídry na trhu pevných a bezdrátových podnikových sítí LAN podle studie Magic Quadrant společnosti Gartner za rok 2022.  V tzv. magickém kvadrantu se společnost Juniper již druhým rokem umístila nejdále v „úplnosti vize“, která hodnotí dodavatele podle jejich schopnosti přesvědčivě formulovat současnou a budoucí tržní strategii, inovace a produktovou strategii. Vedle toho se opět umístila nejvýše ve „schopnosti realizace“, která hodnotí dodavatele na základě jejich produktů a služeb, schopnosti reagovat na vývoj trhu a zkušeností zákazníků.

„Jsme rádi, že můžeme pracovat s těmi nejlepšími technologiemi. Řešení Juniper jsou postavena tak, aby byla řízena umělou inteligencí, nativně cloudová, chytrá a bezpečná, a tím se i nadále odlišují od ostatních produktů. Úspěchy řešení Juniper jsou zásluhou i jejich partnerské základny, jejíž nepostradatelnou součástí je v ČR společnost ComSource,“ uvádí Michal Štusák, spolumajitel společnosti ComSource, jediného Elite partnera Juniper u nás.

Na začátku roku společnost Juniper získala také ocenění 2022 Gartner® Peer Insights™ Customers’ Choice v oblasti podnikové pevné a bezdrátové LAN infrastruktury, které oceňuje dodavatele a produkty na základě hodnocení od koncových uživatelů. Společnost Juniper získala celkové hodnocení 4,9 z 5 na základě 469 recenzí k 23. prosinci 2022. Juniper je také jediným dodavatelem, který se umístil v kategorii vizionářů na trhu SD-WAN podle analýzy 2022 Magic Quadrant for SD-WAN.

Řešení Juniper jsou jedinečná v tom, že zákazníkům a partnerům nabízí škálovatelný a nákladově efektivní způsob personalizace bezdrátové konektivity s přidanou hodnotou v podobě funkcí, jako je navigace, lokalizace předmětů nebo kontextová upozornění.

Společnost Juniper Networks se zaměřuje na výrazné zjednodušení síťového provozu a zajištění co nejlepší zkušenosti koncových uživatelů. Řešení Juniper přinášejí dokonalý přehled, automatizaci, zabezpečení a umělou inteligenci s reálnými přínosy pro podnik. Další informace naleznete na stránkách společnosti Juniper Networks (www.juniper.net).