Na konferenci Americké společnosti pro výživu předkládá Mary Kay Inc. nová zjištění o výhodách extraktu z rostlinných listů

Společnost Mary Kay Inc., globální lídr v inovacích péče o pleť a vědě o výživě prozkoumala nedávno výhody extraktu z rostlinných listů, když je obsažen ve výživných nápojích obsahujících protein, tuk a vlákninu. Zjištění, která tým globálního výzkumu a inovací ve výživě společnosti Mary Kay sdílel na výroční konferenci Americké společnosti pro výživu, by mohla mít významný dopad na naše pochopení toho, jak extrakt z rostlinných listů, bohatý na polysacharidy, flavonoidy, alkaloidy a 1-deoxynojirimycin a další aktivní látky, snižuje glukózovou reakci a zlepšuje pocit sytosti spotřebitele.

“Krása je o celostním dobrém stavu,” řekla Dr. Lucy Gildeaová, ředitelka pro inovace, produkty a vědu ve společnosti Mary Kay. “Zkoumali jsme přínosy výživových doplňků déle než 15 let. Spotřebitelé nejen chtějí vypadat dobře – chtějí se také cítit dobře. Krása začíná zevnitř a směřuje ven a náš nejnovější výzkum nám pomáhá ve znalostech o budoucnosti prvků výživy.”

Podle výzkumu prováděného společností Mary Kay vytváří konzumace výživových nápojů s tímto extraktem významně nižší postprandiální (po požití jídla) glukózovou reakci ve srovnání s konzumací nápojů bez něho. Údaje také ukazují, že tento extrakt podporuje vlastnost “nízkého glykemického indexu”. Navíc subjekty konzumující nápoj ohlásili zlepšený pocit zasycení.

“Toto je jen jeden příklad úžasného výzkumu a úsilí vědců z Mary Kay,” řekla Jen Alfreyová, vrchní ředitelka pro globální výživu ve firmě Mary Kay. “Vyzkoumat způsoby, jak vylepšit zdraví, zvýšit pocit pohody a zlepšit krásu pomocí výživy, je pro náš tým prioritou.”

Publikovaný výzkum je jen posledním výsledkem úsilí Mary Kay o upevnění dlouhodobého závazku značky usilovat o pokrok v péči o pleť, ve výzkumu a vývoji a ve výživě. Společnost Mary Kay je držitelem více než 1600 patentů na výrobky, technologie a návrhy balení v jejím globálním portfoliu.

Mary Kay Ash, jedna z původních bořitelů překážek bránících ženám v postupu, založila v roce 1953 svou vysněnou společnost pro krásu s jediným cílem: obohatit životy žen. Tento sen rozkvetl do multimiliardové společnosti s miliony nezávislých pracovnic prodeje v téměř 40 zemích. Jako společnost rozvoje podnikavosti se firma Mary Kay zavazuje posilovat ženy na jejich cestě k ekonomické nezávislosti prostřednictvím vzdělávání, tréninku, obhajování, práce v síti a inovací. Společnost Mary Kay se věnuje investování do vědy která za krásou stojí a do výroby špičkové péče o pleť, barevné kosmetiky, výživových doplňků a voňavek.

Mary Kay věří v obohacování životů dnes pro udržitelný zítřek a spolupracuje v tom s organizacemi z celého světa, které se soustřeďují na propagaci dokonalosti v podnikání, podporu výzkumu rakoviny, urychlování genderové rovnosti, ochranu přeživších obětí domácího zneužívání, zkrášlování našich společenství a povzbuzování dětí k uskutečnění jejich snů. Zjistěte víc ne stránkách marykayglobal.com, najděte nás na aplikacích FacebookInstagram a LinkedIn, nebo nás sledujte na Twitteru.