Mountfield otevírá novou prodejnu v Mělníku: Vlajková loď ve Středočeském kraji

Prodejní síť Mountfieldu se rozšíří o další zmodernizovanou prodejnu, tentokrát ve středočeském Mělníku. Během slavnostního otevření, které proběhne v úterý 3. ledna 2023, budou moci zákazníci využít nejen skvělé slevy 50 % na všechno v Povánočním výprodeji, ale navíc získá každý zákazník k nákupu nad 500 Kč zdarma jednu láhev kvalitního vína z chilského vinařství Bisquertt. Nová prodejna byla vybudována v místě, kde stávala původní prodejna a nachází se na ulici Českolipská č. 4401. Zákazníci u ní mohou zastavit na 30 parkovacích místech.

Původní prodejna, která byla v Mělníku otevřena v roce 1998 již nesplňovala moderní kritéria kvalitního nakupování, ale vzhledem k tomu, že byla umístěna na dobře dostupném a obchodně frekventovaném místě u kruhového objezdu na Českou Lípu, padlo rozhodnutí vybudovat na tomto místě zcela novou prodejnu. Celková plocha prodejny je 1 400 m2 a je již standardně vybavena samoobslužnou částí pro rychloobrátkové zboží. Díky většímu prostoru je veškeré zboží vystaveno v přehledných expozicích, které poskytují zákazníkům větší komfort při výběru. Prodejna má kvalitní interiérovou navigaci, větší skladové prostory a v neposlední řadě také interaktivní panely, na kterých mohou prodejní technici předvést zákazníkům nejen další sortiment, ale i edukativní videa. V prodejně je také velké bazénové centrum, kde si zákazníci mohou přímo v provozu prohlédnout několik bazénů a vířivek (např. luxusní keramický bazén Compact Smaragd s vestavěným protiproudem, nafukovací i akrylátové vířivky, bazény Azuro Vario a Swing). Budova je dvoupatrová a ve druhém patře je umístěn moderními technologiemi vybavený servis a zákazníci jistě ocení vysokou kvalitu poskytovaných servisních služeb.

„Jsem rád, že jsme postavili novou prodejna v Mělníku v původní lokalitě, která se těšila velké oblibě u zákazníků a pevně věřím, že naváže na skvělou tradici a stane se vlajkovou lodí ve Středočeském kraji,“ vysvětluje generální ředitel společnosti Mountfield Michal Pobežal a doplňuje, že „modernizace prodejní sítě Mountfieldu začala před pár lety a úspěšně pokračuje. Z nově otevřených prodejen dostáváme pozitivní ohlasy od zákazníků, což potvrzují i vyšší tržby. To nás samozřejmě těší a potvrzuje nám to, že jdeme správným směrem.“

Historie Mountfieldu v Mělníku se datuje od roku 1998, kdy byla první prodejna vystavěna na zelené louce. Na rok se prodejna dočasně přestěhovala do obchodního areálu BECK. Nyní se tedy v rámci modernizace prodejní sítě vrací na svou původní adresu.

Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a v současnosti provozuje celkem 76 vlastních prodejen, z toho 58 v České republice a 18 na Slovensku. Mountfield je největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní technikybazénůzahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu v Evropě. V roce 2021 získal Mountfield ocenění Superbrands ČR a SK 2021, a potvrdil tak svou pozici jedné z nejvýznamnějších značek. V ČR také získal cenu FAIR PLAY 100 nejlepších zákaznických zkušeností 2020, kterou vyhlašuje společnost KPMG. V roce 2021 se Mountfield umístil v anketě Nejdůvěryhodnější značka (v kategorii Zahradní technika) na prvním místě. Cenné pro Mountfield je, že o tomto ocenění rozhodli v nezávislém hlasování samotní zákazníci. V rámci žebříčku Českých 100 nejlepších se Mountfield umisťuje pravidelně v první desítce firem v ČR.

Mountfield provozuje celkem 58 prodejen v České republice a 18 na Slovensku a také svůj e-shop.