Obchodování bez swapů společnosti Vantage přináší obchodníkům se zlatem úspory

Společnost Vantage (také jako „Vantage Markets“) uvádí, že její swap-free obchodování se zlatem XAU/USD se u klientů setkalo s mimořádnou odezvou. Během prvních tří měsíců od jeho zavedení ušetřili obchodníci u Vantage téměř jeden milion dolarů* na poplatcích za držení pozice přes noc.

V reakci na pozitivní ohlasy klientů se společnost Vantage rozhodla pokračovat v obchodování bez swapů i po roce 2022 a rozšířit tuto nabídku i na další digitální aktiva, aby ji tak mohlo využít více klientů.

Rozšíření nabídky o swap-free bylo navrženo pro větší komfort obchodníků se zlatem XAU/USD. Při obchodování na všech obchodních účtech, včetně aplikace VantageApp, nejsou klientům účtovány poplatky za držení pozice, a to bez ohledu na rozsah obchodu. Podrobné informace o obchodování bez swapu najdete zde . Klienti si také mohou sami vypočítat potenciální úspory pomocí kalkulačky Vantage Swap Calculator .

Ředitel pro strategii a obchodování Marc Despallieres říká: „Od našich klientů jsme zaznamenali mnoho pozitivních ohlasů a těší nás, že pro ně můžeme tuto výhodnou nabídku ještě rozšířit. Na pozadí extrémní volatility trhu eliminuje obchodování bez swapů nákladový faktor poplatků za noční držení pro naše klienty, kteří se rozhodnou pro dlouhodobější obchodní strategie. Umožňuje jim také flexibilní uzavírání obchodů v době, kterou si sami zvolí pro účely zajištění, čímž odpadá nutnost uzavírat obchody na intradenní bázi.“

„Ve společnosti Vantage se neustále snažíme vylepšovat naši nabídku, abychom našim klientům umožnili obchodovat s tržními příležitostmi v jejich vlastních intencích.“

O společnosti Vantage

Vantage je globální makléřská společnost s různými aktivy, která nabízí klientům přístup k rychlým a výkonným službám pro obchodování s CFD na forex, komodity, indexy, akcie, ETF a dluhopisy. Pochlubit se může více než 13 lety zkušeností na trhu. Společnost Vantage nyní zaměstnává více než 1 000 zaměstnanců ve více než 30 pobočkách po celém světě.