Výnos 5,4 milionu korun si rozdělí investoři platformy Fingood.cz

Investiční platforma Fingood.cz dlouhodobě nabízí investice do zavedených českých společností, s pevně stanoveným zhodnocením 10–12 %. Díky aktuálně nabízené investiční příležitosti si investoři mezi sebe rozdělí výnos 5,4 milionu korun.

12 nových bytových jednotek

Fingood.cz aktuálně nabízí investiční příležitost s výborným 12% zhodnocením. Investoři své finance mohou investovat do Rezidence Kartáč. Za tímto jasným a přehledným developerským projektem stojí pan Vlastimil Vyhlídal se svými více než 30 lety byznysových zkušeností.

Právě ty nyní zužitkuje v tomto developerském projektu. Společnost Rezidence Kartáč zakoupila bytový dům s komerčními prostory v Ostravě–Mariánských horách. Ten má nyní v plánu citlivě zrekonstruovat a vytvořit 12 nových bytových jednotek a 3 komerční prostory ve velmi žádané lokalitě.

Výborné zajištění a zhodnocení investic

Platforma Fingood.cz nabízí svým investorům výborné zajištění investic. “Víme, že v této turbulentní době chtějí investoři mít pocit jistoty. Ten jim nabízíme našim skvělým zajištěním. Přes 70 % zveřejněných investic je zajištěno zástavou nemovitého majetku, 20 % zástavou movitého majetku a zbylých 10 % představují tzv. papírové zástavy velmi bonitních firem,” popisuje Vít Endler, CEO Fingood.cz jistoty, které platforma svým investorům nabízí.

V případě zmíněné Rezidence Kartáč je celá investiční příležitost zajištěna zástavou nemovitosti, kterou znalec odhadl na tržní hodnotu 34,9 milionů korun. To vše je navíc doplněno avalem bonitní firmy ze skupiny vlastněné panem Vyhlídalem.

Toto výborné zajištění jen doplňuje pevně stanovené a v čase neměnné zhodnocení 12 % p. a. “Naši investoři si již zvykli, že nabízíme v čase zafixovaný výnos, který se pohybuje mezi 10–12 %. Každý měsíc jsou jim pravidelně vypláceny výnosy přímo na jejich bankovní účet. Díky tomu si mohou velmi dobře naplánovat cashflow a nemusí se bát tržních výkyvů jako například u investic do akcií,” doplňuje výčet výhod Endler.

Právě díky tržně nadprůměrnému zhodnocení 12 % p. a. si mezi sebe investoři rozdělí výnos 5,4 milionů korun. Jedná se tak o další z mnoha výnosných investičních příležitostí, které Fingood.cz každý týden uvádí.

Titulní foto: Rezidence Kartáč