Rockwell Automation představila svého prvního platinového partnera OEM pro oblast EMEA

Rockwell Automation, společnost zabývající se průmyslovou automatizací a digitální transformací, oznámila, že Optima Packaging Group, coby přední dodavatel obalových řešení pro farmaceutický a spotřebitelský trh netkaných materiálů a biotechnologií, získává status platinového partnera OEM.

Komplexní partnerský program společnosti Rockwell Automation pro výrobce strojů a zařízení (OEM) po celém světě nabízí podporu pro návrh, vývoj a poskytování inovativních zařízení, mezi která patří také řešení Rockwell Automation. Všichni účastníci to vidí jako skvělou strategickou příležitost, která prohlubuje další růst, inovace a potenciál na trhu.

„Povýšení společnosti Optima Packaging Group na status platinového partnera vychází z předností a zkušeností již tak úspěšného a vzájemně prospěšného vztahu,“ vysvětluje viceprezident pro globální vstup na trh ve společnosti Rockwell Automation, Johannes zu Eltz. „Spolupracovali jsme na řešení výzev v jedněch z nejnáročnějších podmínek na světě a těšíme se na pokračování spolupráce při vytváření inovativního a lépe propojeného světa.“

Status platinového partnera je celosvětovým uznáním. Znamená to, že výhod programu může společnost Optima Packaging Group využívat po celém světě. To zahrnuje rozšířené záruky, lepší přístup k technickým, prodejním a marketingovým platformám a společným akcím, představením a interakcím s mnoha globálními předními značkami, kterým společnost Rockwell Automation zajišťuje podporu.

Koncem roku 2020 společnost Rockwell Automation zahájila partnerský program pro výrobce OEM, v jehož rámci jsou stanoveny úrovně zapojení na základě potřeb a výstupů. Program nyní zahrnuje téměř 3 500 výrobců po celém světě a poskytuje jim další příležitosti pro vstup na trh a zjednodušení a sjednocení produktů, které umožňuje členům plně využívat technologie Rockwell Automation. Společnost očekává, že se do programu zapojí více platinových partnerů, stejně jako řada zlatých, stříbrných a bronzových, a představí tak fantastickou příležitost pro výrobce strojů a zařízení.

„Společnost Optima Packaging Group je nadšená, že se může připojit k partnerskému programu společnosti Rockwell Automation pro výrobce OEM,“ řekl výkonný ředitel Optima Materials Management z divize Optima Group pro řešení dodavatelského řetězce, Heiko Funk. „Tato úroveň označení je pro nás velmi důležitá, protože je to jediné celosvětové označení v rámci programu, které umožňuje rozsáhlou podporu našeho vybavení a inovací vycházejících z technologií Rockwell Automation v oblasti řízení a automatizace.“