CoinEx přijímá zcela nový slogan: Usnadňujeme obchodování s kryptoměnami

V prosinci 2020 přijala burza CoinEx slogan „Kde se scházejí inovativní digitální aktiva“, který naznačuje, že strategií růstu platformy je přinášet uživatelům inovativní a kvalitní projekty a pomáhat jim zachycovat nejnovější trendy a využívat nové příležitosti. Tým pro kótování tokenů burzy CoinEx se řídí těmito zásadami, vždy upřednostňuje kótování kvalitních kryptoměn a nikdy se slepě nežene za kvantitou. Takto přísný screeningový proces ve tvaru trychtýře umožňuje uživatelům nejen identifikovat prvotřídní aktiva a držet si náskok před ostatními, ale také zajišťuje burze CoinEx skvělou pověst, což přináší oboustranně výhodné výsledky jak pro platformu, tak pro uživatele.

V průběhu roku 2021 společnost CoinEx uvedla více než 300 prémiových kryptoměn. Pomoc uživatelům při výběru inovativních digitálních aktiv již nebyla cílem růstu. Místo toho se stalo normou, že na burze byly uvedeny všechny nadstandardní kryptoměny. S tím, jak se trh s kryptoměnami vyvíjí, se do odvětví blockchainu hrne stále více uživatelů.

Tito začátečníci jsou však často zmateni a odrazeni nedostatkem znalostí o blockchainu, vysokým cenovým prahem obchodních platforem a také složitými operacemi obchodování s kryptoměnami. Společnost CoinEx by proto neměla pouze usilovat o poskytování inovativních digitálních aktiv. Jejím cílem je navíc pomáhat začátečníkům snadno dokončit jejich první krypto transakce, umožnit jim využívat výhod pohodlnějšího oběhu krypto aktiv a společně s uživateli vytvářet lepší svět prostřednictvím blockchainu.

Za tímto účelem se společnost CoinEx rozhodla přijmout zcela nový slogan: Usnadňujeme obchodování s kryptoměnami. V budoucnu bude CoinEx fungovat jako most mezi uživateli a světem kryptoměn. Jako brána do světa kryptoměn pomůže burza více uživatelům snadno dokončit každou transakci a rozbít dlouholetý stereotyp, že odvětví blockchainu není pro běžného člověka dostupné.

Na burze CoinEx (na webu i v mobilní aplikaci) mohou uživatelé snadno a pohodlně obchodovat s kryptoměnami kdekoli a kdykoli. CoinEx usiluje o jednoduchý design produktů a snadné ovládání, což uživatelům umožňuje produkty CoinEx hned začít pro obchod s kryptoměnami využívat. Současně burza poskytuje komplexní, profesionální centrum nápovědy, které uživatele provede od základních operací až po pokročilé obchodní taktiky. Na CoinEx mají všichni uživatelé přístup k podrobnému blockchainovému know-how a komplexním průvodcům obchodními operacemi. Díky centru nápovědy se ve světě kryptoměn bez problémů zorientují i naprostí nováčci.

Během uplynulého desetiletí došlo v odvětví blockchainu k velkým změnám a skončila také intenzivní konkurence mezi platformami pro obchodování s kryptoměnami. Ve světě, kde celková tržní kapitalizace kryptoměn neustále roste, hraje trh s kryptoměnami ve finančním sektoru zásadní roli. Mezitím se do blockchainového prostoru bude vrhat stále více nových uživatelů. Burza CoinEx si je velmi dobře vědoma toho, že svět blockchainu vyžaduje zapojení více jednotlivců. Naším cílem je zvýšit úsilí o zlepšení blockchainového sektoru tím, že zpřístupníme toto odvětví více uživatelům, změníme způsob obchodování s aktivy a prolomíme omezení konvenčního financování.

„Usnadňujeme obchodování s kryptoměnami“ není jen slogan – je to hlavní cíl a strategie růstu, o kterou CoinEx usiluje. Burza se plánuje stát mostem spojujícím uživatele a svět kryptoměn. Jako brána do světa kryptoměn si CoinEx klade za cíl usnadnit obchodování s kryptoměnami.