Plex zjednodušuje streamování: univerzální přístup do všech streamovacích služeb

Mediální platforma Plex nabízí jako jediná spojení bezplatné zábavy (více než 50.000 bezplatných titulů, filmů a pořadů na vyžádání) s možností vyhledat, kde se který titul vysílá, a vytvořit si osobní seznam filmů a seriálů ke shlédnutí.

Milovníci filmů a seriálů, radujte se! Vaše streamovací potíže jsou u konce. Počínaje dneškem se díky dvěma významným aktualizacím stává globální streamovací platforma Plex jedinou aplikací, kterou potřebujete k nalezení jakéhokoli filmu nebo seriálu a která funguje jako univerzální okno do všech placených i bezplatných streamovacích služeb. Plex je první a jediná streamovací platforma, která nabízí bezplatné filmy, seriály a televizní přenosy podporované reklamou spolu s možností snadno vyhledat jakýkoli titul, který byl kdy vyroben, a vytvořit si vlastní seznam filmů a pořadů ke sledování, ať už se nacházejí kdekoli.

Díky těmto novým funkcím již nemusíte přeskakovat mezi různými streamovacími službami – Plex vše sdružuje do jednoho přehledného okna, ve kterém vám nabídne všechna vaše oblíbená média na jediné adrese. Podle zveřejněných odhadů strávili diváci z celého světa vyhledáváním videí na různých placených i bezplatných streamovacích službách dohromady asi 600 milionů minut a 60 % z nich považuje orientaci mezi různými službami za frustrující. Čísla mluví jasně: složitost streamování je velký problém a Plex přináší řešení.

Plex Discover: Hledáte, co a kde si pustit? Prostě si to „vyplexujte“

Podle průzkumu společnosti J.D. Power používá nyní průměrný spotřebitel čtyři až pět různých streamovacích služeb. Nedávná zpráva agentury Horowitz Research dodává, že 49 % diváků se těžko orientuje v tom, které pořady jsou na kterých platformách, zatímco 44 % diváků má často problém vůbec najít něco ke sledování. Mnozí to v podstatě úplně vzdají.

Nová služba Plex Discover zjednoduší a zpřehlední streamování médií stejně, jako Google zpřehlednil internet. Stačí jen zadat jakýkoli film nebo seriál na stránce https://watch.plex.tv/ a „vyplexovat“ si, kde se na něj můžete podívat. Pokud je hledaný film nebo seriál streamován prostřednictvím služby, v níž máte účet, můžete jej spustit rovnou z aplikace Plex – bez zdlouhavého hledání, na co se dívat.

Plex Universal Watchlist: Jako seznam přání na Amazonu, jen pro filmy a seriály

Pokud titul žádná z vašich služeb nenabízí, jednoduše si jej přidejte do svého univerzálního seznamu hledaných titulů Plex Watchlist, který vám zajistí jednoduchý přehled o všem, co chcete shlédnout. Už žádné nekonečné scrollování při pátrání po něčem zajímavém! Jakmile se hledaný film či seriál objeví na některé z vašich streamovacích služeb, Plex vás upozorní. Plex Universal Watchlist si vaše oblíbené tituly pamatuje a pomůže vám najít, kde se na ně podívat, i když už z původní služby zmizely. Celou platformu řídí jednoduchá myšlenka: odstraňme nepříjemnosti ze streamování a pojďme rovnou k zábavě.

„Už léta chceme vytvořit univerzální místo pro všechnu vaši oblíbenou zábavu. A dnes jsme do této skládačky přidali další velký kus,“ říká generální ředitel společnosti Plex Keith Valory. „Nové streamovací služby, filmy a seriály se objevují každým dnem. Tenhle mediální chaos už je potřeba zkrotit – a přesně k tomu slouží naše nové funkce. Víme, jak těžko se hledá, co sledovat. A chceme vám to pomoct vyřešit co nejrychleji.“

Okno do všech oblíbených médií (a něco navíc)

Propojením streamovacích služeb to ale nekončí. Plex vám jako univerzální adresa pro všechna média nabízí i řadu dalších funkcí:

• Přístup k více než 50.000 bezplatných titulů, filmů a seriálů na vyžádání od největších hvězd světového zábavního průmyslu.

• Přes 250 nonstop televizních kanálů zdarma : AMC, A+E, Lionsgate, BBC, fuboTV, beIN SPORTS XTRA a mnoho dalších.

• Přístup k pozemnímu televiznímu vysílání prostřednictvím tuneru a antény i Plex DVR pro nahrávání z těchto kanálů.

• Streamování hudby prostřednictvím služby TIDAL.

• Systém osobní správy médií pro vaše vlastní videa, fotografie, hudbu a další obsah.

Chcete-li začít vytvářet svůj vlastní seznam titulů Universal Watchlist, otevřete aplikaci Plex na své oblíbené platformě, nebo si přečtěte více na adrese https://www.plex.tv.