Vůz GWM POER získává po celém světě uznání za svůj vynikající výkon

Společnost GWM nedávno zveřejnila údaje o prodejích vozů PICKUP, které přesáhly 233 000 kusů, což představuje meziroční nárůst o 3,6 %. Prodejem 127 940 kusů se nejoblíbenějším modelem řady GWM PICKUP stal model POER.

Hlavní přednosti vozu GWM POER

GWM POER je špičkový inteligentní model řady GWM PICKUP. Dokonalou integrací terénního výkonu, nosnosti a inteligence dokáže lépe vyhovět potřebám uživatelů v různých situacích.

Co se týče výkonu, je vůz GWM POER vybaven vysoce výkonným motorem 2.0T a pohonnou jednotkou ZF 8AT, která zajišťuje inteligentní systém pohonu všech kol a disponuje uzávěrkou příčného diferenciálu zadní nápravy. K dispozici jsou čtyři jízdní modely včetně standardního, ekonomického, sportovního a modelu 4L, které uživatelům umožňují volit za jízdy ve všech situacích různé jízdní režimy. Silný výkon zajišťuje vozu vynikající jízdní vlastnosti v terénu, které mohou řidiči poskytnout větší výkon a vyšší spolehlivost při zvládání složitých jízdních podmínek. Pokud uživatelé jedou po nerovné silnici nebo vozidlo uvízne v blátě, mohou řidiči snadno přepnout do režimu 4L a aktivovat funkci posilovače točivého momentu v nízkých rychlostech, která zajistí stabilní pohyb vozidla.

Model nabízí také řadu pozoruhodných funkcí po stránce inteligence. Například na australském trhu může různé potřeby uživatelů uspokojit řada inteligentních asistenčních funkcí, jako je automatické nouzové brzdění (AEB), asistent sledování jízdních pruhů (LKA) a další. Zmíněná funkce automatického nouzového brzdění AEB může v případě nouzové situace nebo při nedodržení bezpečné vzdálenosti automaticky ovládat brzdný systém vozu, aby tak pomohla uživateli vyhnout se nehodě nebo snížit její dopad.

Od roku 2021 byl model GWM POER uveden na trh ve více než 50 zemích a regionech, včetně Austrálie, Chile, Ruska, Jihoafrické republiky, Egypta, Blízkého východu a Laosu. Získal si obrovskou pozornost a uznání médií i uživatelů za svůj vynikající výkon a vysokou úroveň inteligentní bezpečnosti.

„Vůz GWM POER způsobí na australského trhu s pickupy revoluci,“ uvedl po otestování vozu vlivný australský automobilový server Carsales. V australském testu A-NCAP se model GWM POER zařadil mezi vozy, které splňují pětihvězdičkový bezpečnostní standard a získal plný počet bodů při testech bočního nárazu a nárazu do protějšího boku (jak v případě dospělých cestujících, tak i dětí) a také ve funkčním testu aktivního systému sledování jízdního pruhu. Populární ruský blogger ECHO MOSKVY vyjádřil po testovací jízdě vozu GWM POER své uznání a poznamenal, že GWM POER je díky svému vysokému výkonu vhodný pro jízdu v různých jízdních podmínkách.

V současné době společnost GWM uvedla vůz POER ve variantě Jingang (King Kong) a v několika speciálních variantách jako je Huo (v překladu horký nebo oheň), Heidan (černá střela), Lvzhuang (cestovní verze) nebo Jiche (motocyklistická verze), aby tak trvale obohacovala nabídku svých vozů všech kategorií na globálním trhu a nabízela uživatelům rozmanitější zážitky.