S Yenkee reproduktory si užijete poslech koled i sledování filmů

Člověk se sotva ohlédnul a už jsou tu zase Vánoce. Každý si na začátku roku klade mnohé úkoly, které by rád během nadcházejících měsíců splnil. Také znáte někoho, kdo si už deset let kupuje nové reproduktory k počítači? Nastal čas si poslech hudby skutečně vychutnat. Darujte k Vánocům reproduktory Yenkee.

Náročného posluchače potěšíte například Multimediálním 2.1 reproduktorovým systémem YSP 2105. Efektivní výkon 50 W RMS a subwoofer s 6,5″ bassovým reproduktorem dostanou srdce každého milovníka kvalitního zvuku. Technologie je kompatibilní jak s univerzálním připojením skrze AUX, tak s SD kartou, USB flash diskem, Bluetooth nebo rádiovými frekvencemi FM. Příjemným bonusem je RGB podsvícení, které hraje všemi barvami.

Barevné a hravé

Zvuk je důležitý, ale celkový efekt ještě důležitější? Pokud plánujete dárek pro milovníka barev, nepřehlédněte RGB PC reproduktory 2.0 YSP2004RGB. Za elegantními černými stereo 2.0 reproduktory se skrývá duhové překvapení. Celá plocha reproduktorů se umí rozzářit hned v šesti barevných režimech. Nechybí samozřejmě ani úplné vypnutí pro dokonalé soustředění. Efektivní výkon je 5 W RMS.

Koledy všude po ruce

Potřebujete ozvučit vánoční rodinnou sešlost nebo obdarovat milovníka cestování? Přenosné reproduktory nemusí připomínat plastové hračky pro děti. Přenosný Bluetooth reproduktor YSP 3004SG je důkazem, že reproduktor může být elegantním doplňkem pro digitálního nomáda i příznivkyně cvičení pod širým nebem, prostě pro každého. Přenosová vzdálenost 10 metrů a výdrž baterie až osm hodin jsou zárukou toho, že se zavděčí všem.

Ať už nadělujete dárek milovníkovi hudby nebo chcete vylepšit příslušenství svého obýváku či pracovny, s reproduktory Yenkee nemůžete udělat špatnou volbu. Kvalitní technologie si poradí s koledami, rockovými peckami nebo jen vylepší zážitek z domácího sledování filmů. A to se bude v blížícím se období Vánoc a pohádek obzvlášť hodit.