Společnost Bingbon se integruje do platformy TradingView a stává se nejnovějším makléřem na této platformě

Společnost Bingbon, která se může pochlubit tím, že představuje špičkovou platformu pro sociální obchodování s kryptoměnami, s radostí oznamuje, že nabízí zprostředkovatelský přístup k celosvětově uznávané komunitní platformě pro analýzu trhu TradingView.

Platforma TradingView byla založena v roce 2011. Více než 30 milionům aktivních uživatelů denně poskytuje pokročilé nástroje pro finanční vizualizace a komplexní data o trhu.

Vše funguje tak, že společnost Bingbon integruje své makléřské služby do webové platformy TradingView prostřednictvím výkonného rozhraní API, což může společnosti Bingbon pomoci najít nové uživatele ve velkém, cíleném okruhu uživatelů.

Uživatelé platformy TradingView se následně mohou přihlásit ke svým makléřským účtům (nebo si v případě potřeby založit účet nový), přijímat od makléře streamovaná data a odesílat mu přímo příkazy. Status podporovaného makléře zkracuje uživateli cestu k otevření účtu a zadávání obchodů. Tento strategický přístup je atraktivní pro investory a současně posiluje oběma stranám komunitu obchodníků s kryptoměnami.

Jakožto rychle se rozvíjející platforma pro obchodování s kryptoměnovými deriváty společnost Bingbon spoluprací se silnějšími globálními společnostmi a komunitami obohacuje prostředí své platformy pro sociální obchodování s kryptoměnami.

Partnerství s platformou TradingView nabízí uživatelům služeb společnosti Bingbon několik slibných výhod a obchodníkům ještě více zjednoduší procesy obchodování a zdokonalování strategií tím, že jim umožní lepší přístup k výkonným technologiím a aktivním obchodním komunitám. Integrace navíc uživatelům platformy Bingbon umožňuje spravovat obchody přímo prostřednictvím platformy TradingView, čímž jim usnadňuje přístup k potřebným informacím, vývoj investičních strategií, sdílení a prohlížení obchodních nápadů.

Společnost Bingbon již v minulosti dokončila integraci dat grafů na platformě TradingView, která obsahuje nejrůznější nástroje pro tvorbu grafů, ukazatele a překrytí. Uživatelé služby Bingbon mohou prostřednictvím platformy TradingView prohlížet obchodní grafy všech smluvních obchodních párů Bingbonu. Bingbon nabízí na stolních počítačích i mobilních zařízeních efektivní, přehledné a jednoduché uživatelské rozhraní pro obchodování na trzích s kryptoměnami.

Hlubší spolupráce s platformou TradingView znamená, že uživatelé služby Bingbon mají možnost svůj uživatelský zážitek bezprecedentně zlepšit. Uživatelé budou mít přístup k nezbytným zdrojům pro přijímání inteligentnějších a informovanějších finančních rozhodnutí.

„Obchodní data společnosti Bingbon jsou na platformě TradingView k dispozici online již rok. Letos společnost Bingbon postupně získala regulační licence, jako například AUSTRAC, což nám zaručuje větší jistoty při spuštění integrace obchodování. Ta nám umožní uživatelům nabídnout lepší obchodní prostředí a zkušenosti. Těšíme se na další budoucí vzájemné projekty společností Bingbon a TradingView.“ – Mark Ting, ředitel pro růst společnosti ve Velké Číně.

Efektivnější využití makléřských služeb platformy TradingView umožní společnosti Bingbon rozvíjení otevřené, transparentní a důvěryhodné obchodní komunity, která do svého ekosystému přiláká více makléřů a obchodníků. Špičkoví makléři platformy TradingView pak službám společnosti Bingbon zvýší transparentnost a přispějí svými obchodními zkušenostmi. Mezi makléře s přístupem k platformě TradingView patří například společnosti AMP, Gemini, Alpaca a FXCM.

„Spolupráce se společností TradingView je pro nás velkým potěšením. Pomohou nám s transformací naší sociální burzy na obchodní platformu světové úrovně. Další spolupráce s platformou TradingView pomůže společnosti Bingbon rozšířit síť investorů a obchodníků na této platformě.“ – Elvisco Carrington, manažer komunikace a partnerských vztahů společnosti Bingbon